RN73H2ETTD3362B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3362B25
JLCPCB Part #
C4287494
Description
250mW 33.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS