RN73H2ETTD3321F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3321F10
JLCPCB Part #
C4357366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS