RN73H2ETTD3321B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3321B10
JLCPCB Part #
C4229155
Description
250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS