RN73H2ETTD3321A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3321A10
JLCPCB Part #
C4098355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS