RN73H2ETTD3320B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3320B50
JLCPCB Part #
C4078364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS