RN73H2ETTD3303F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3303F25
JLCPCB Part #
C4205752
Description
250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS