RN73H2ETTD3303A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3303A25
JLCPCB Part #
C3996328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS