RN73H2ETTD3301F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3301F50
JLCPCB Part #
C4350057
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS