RN73H2ETTD3301A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3301A25
JLCPCB Part #
C3922501
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS