RN73H2ETTD3300C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3300C50
JLCPCB Part #
C4024718
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS