RN73H2ETTD3283F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3283F25
JLCPCB Part #
C4107074
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS