RN73H2ETTD3283B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3283B50
JLCPCB Part #
C4249535
Package
1210
Description
250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS