RN73H2ETTD3283B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3283B10
JLCPCB Part #
C4059448
Description
250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS