RN73H2ETTD3282D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3282D100
JLCPCB Part #
C4064660
Description
250mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS