RN73H2ETTD3281D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3281D100
JLCPCB Part #
C4220166
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS