RN73H2ETTD3280B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3280B10
JLCPCB Part #
C3963596
Description
250mW 328Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS