RN73H2ETTD3243D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3243D10
JLCPCB Part #
C4281725
Description
250mW 324kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS