RN73H2ETTD3242C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3242C25
JLCPCB Part #
C4088617
Description
250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS