RN73H2ETTD3242A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3242A10
JLCPCB Part #
C4316027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS