RN73H2ETTD3241F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3241F100
JLCPCB Part #
C3965458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS