RN73H2ETTD3241D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3241D50
JLCPCB Part #
C4151500
Description
250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS