RN73H2ETTD3240F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3240F100
JLCPCB Part #
C4325967
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS