RN73H2ETTD3240F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3240F10
JLCPCB Part #
C4177150
Description
250mW 324Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS