RN73H2ETTD3240C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3240C10
JLCPCB Part #
C3961254
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS