RN73H2ETTD3203B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3203B25
JLCPCB Part #
C4217083
Description
250mW 320kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS