RN73H2ETTD31R6F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD31R6F25
JLCPCB Part #
C4338371
Description
250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS