RN73H2ETTD3163D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3163D100
JLCPCB Part #
C3996285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS