RN73H2ETTD3161F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3161F50
JLCPCB Part #
C4219371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS