RN73H2ETTD3161B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3161B50
JLCPCB Part #
C4274264
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS