RN73H2ETTD3160C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3160C25
JLCPCB Part #
C4046321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS