RN73H2ETTD3160B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD3160B50
JLCPCB Part #
C4318011
Package
1210
Description
250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS