RN73H2ETTD3160A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3160A10
JLCPCB Part #
C4272474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS