RN73H2ETTD3122D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3122D50
JLCPCB Part #
C4341895
Description
250mW 31.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS