RN73H2ETTD3121F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3121F50
JLCPCB Part #
C4115576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS