RN73H2ETTD30R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD30R5F50
JLCPCB Part #
C4213234
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS