RN73H2ETTD3093B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3093B10
JLCPCB Part #
C4070845
Description
250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS