RN73H2ETTD3091F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3091F100
JLCPCB Part #
C4205880
Description
250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS