RN73H2ETTD3090F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3090F50
JLCPCB Part #
C4122245
Description
250mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS