RN73H2ETTD3053F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3053F10
JLCPCB Part #
C4274001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS