RN73H2ETTD3053B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3053B10
JLCPCB Part #
C3917772
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS