RN73H2ETTD3052D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3052D25
JLCPCB Part #
C4322475
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS