RN73H2ETTD3051F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3051F50
JLCPCB Part #
C3914336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS