RN73H2ETTD3051D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3051D50
JLCPCB Part #
C4106795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS