RN73H2ETTD3050F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3050F50
JLCPCB Part #
C4142587
Description
250mW 305Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS