RN73H2ETTD3002C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3002C25
JLCPCB Part #
C4185985
Description
250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS