RN73H2ETTD3001D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3001D10
JLCPCB Part #
C4123488
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS