RN73H2ETTD3000F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3000F50
JLCPCB Part #
C4031440
Description
250mW 300Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS