RN73H2ETTD2982F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2982F50
JLCPCB Part #
C4192248
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS