RN73H2ETTD2981D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2981D10
JLCPCB Part #
C4029890
Description
2.98kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS