RN73H2ETTD2980F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2980F50
JLCPCB Part #
C4140322
Description
-55℃~+155℃ 250mW 298Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS